ברוכים הבאים לעורך של גוטנברג

הרים וגבעות

מטרתו של עורך חדש זה היא להוסיף תוכן עשיר וורדפרס פשוט ומהנה. כל הפוסט הזה מורכב מחתיכות של תוכן – קצת דומה לבנים LEGO – כי אתה יכול לנוע ולפעול עם. להעביר את הסמן סביב ותבחין בלוקים שונים להאיר עם קווי מתאר וחצים. לחץ על החצים כדי למקם בלוקים במהירות, מבלי לחשוש לאבד דברים בתהליך של העתקה והדבקה.

מה שאתה קורא עכשיו הוא בלוק טקסט, הבלוק הבסיסי ביותר של כל. גוש טקסט יש פקדים משלו כדי להיות מועברים בחופשיות סביב ההודעה …

… כמו זה, אשר מיושר הנכון.

כותרות הן בלוקים נפרדים, כמו גם, אשר מסייע עם המתאר וארגון התוכן שלך.

תמונה שווה אלף מילים

טיפול תמונות ומדיה עם טיפול מירבי הוא המוקד העיקרי של העורך החדש. יש לקוות, תוכלו למצוא היבטים של הוספת כיתובים או הולך רוחב מלא עם התמונות שלך הרבה יותר קל וחזק מאשר קודם.

Beautiful landscape
Give it a try. Press the "wide" button on the image toolbar.

נסה לבחור ולהסיר או לערוך את הכיתוב, עכשיו אתה לא צריך להיות זהיר לגבי בחירת התמונה או טקסט אחר בטעות ולהרוס את המצגת.

כלי הכנסת התוכן

תארו לעצמכם כל מה וורדפרס יכול לעשות הוא זמין לך במהירות ובאותו מקום על הממשק. אין צורך להבין תגי HTML, שיעורים, או לזכור תחביר מסובך shortcode. זוהי הרוח שמאחורי המאיץ – כפתור (+) שתראה מסביב לעורך, המאפשר לך לעיין בכל בלוקי התוכן הזמינים ולהוסיף אותם לפוסט שלך. Plugins וערכות נושא יכולים לרשום משלהם, לפתוח כל מיני אפשרויות לעריכה עשירה ופרסום.

לך לנסות את זה, אתה עלול לגלות דברים וורדפרס כבר יכול להוסיף לתוך ההודעות שלך, כי אתה לא יודע על. הנה רשימה קצרה של מה שאתה יכול למצוא שם:

  • טקסט & כותרות
  • תמונות וסרטונים
  • גלריות
  • הטמעות, כגון YouTube, Tweets או פוסטים אחרים של WordPress.
  • בלוקים פריסה, כמו לחצנים, תמונות גיבור, מפרידים וכו '.
  • ורשימות כמו זה כמובן 🙂

  עריכה ויזואלית

  יתרון עצום של בלוקים הוא שאתה יכול לערוך אותם במקום לתפעל את התוכן שלך ישירות. במקום שיש שדות לעריכת דברים כמו המקור של ציטוט, או את הטקסט של לחצן, אתה יכול לשנות ישירות את התוכן. נסה לערוך את הציטוט הבא:

  העורך ישתדל ליצור דף חדש ולפרסם חוויית בנייה שגורמת לכתיבת הודעות עשירות ללא מאמץ, ויש לו "בלוקים" כדי להקל על מה שהיום עלול לקחת קודים קצרים, HTML מותאם אישית או "גילוי מסתורין".

  מאט מולנווג, 2017

  The information corresponding to the source of the quote is a separate text field, similar to captions under images, so the structure of the quote is protected even if you select, modify, or remove the source. It's always easy to add it back.

  Blocks can be anything you need. For instance, you may want to add a subdued quote as part of the composition of your text, or you may prefer to display a giant stylized one. All of these options are available in the inserter.

  אפשר לשנות את מספר העמודות בגלריה באמצעות גרירת הסמן של כמות העמודות

  Media Rich

  אפשר לשלב בין פריסות רחבות לפריסות מלאות כדי ליצור פריסות עמוד מעניינות ומעוצבות

  Accessibility is important don't forget image alt attribute

  תמונה ברוחב מלא

  הגלריה למעלה היא גלריה בת 2 עמודות. אפשר בקלות לשנות את מספר העמודות וגם להוסיף עוד תמונות לגלריה

  Any block can opt into these alignments. The embed block has them also, and is responsive out of the box:

  זהו אזור של ציטוט בעמוד:

  קוד הוא שירה

  T

  If you want to learn more about how to build additional blocks, or if you are interested in helping with the project, head over to the GitHub repository.


  Thanks for testing Gutenberg!

  ?

  כתוב/כתבי תגובה

  זהו אתר הדמו של קורס המבוא לגוטנברגלאתר הקורס