אודות

שלום, שמי דן שטרמר ואני מעצב ובונה אתרים לאינטרנט.
אם אתם מחפשים לבנות אתר אינטרנט חדש או לשפר אתר קיים, הגעתם למקום הנכון.
באמצעות הבנה מעמיקה של האינטרנט, ידע טכני נרחב ושליטה בעיצוב לאינטרנט נוכל ביחד להגשים את מטרותיכם.
מטרתי היא פשוטה – הצלחת העסק שלכם באמצעות עבודה משותפת ובניית אתרים אסתטיים ושימושיים.
הסתכלו על מגוון העבודות בפורטפוליו או צרו עימי קשר.
ניסיון העבודה שלי כולל מישרת מעצב ראשי בחברת אינטרנט זהב (012) במשך 3 שנים. לאחר מכן ניהלתי את הסטודיו של פורטל msn בישראל, אשר כלל ניהול צוות של 6 מעצבים. העבודה ב-msn כללה עיצוב ובניית אתרים בפלאש ב-html , התוויית הקו העיצובי של הפורטל, הגדרה ועיצוב ממשקי משתמש עבור כל ערוצי התוכן של האתר, עבודה מול צוותי פיתוח ומחלקת ניהול פרויקטים.
במשך תקופה זו עבדתי מול החברות הגדולות והמרכזיות בשוק הישראלי וביניהן – קוקה-קולה, פרוקטר וגמבל, מיקרוסופט, שידורי קשת, ערוץ 3, חברת הוט, וגורמים רבים נוספים.
אשמח לעבוד יחד (אפשר ליצור עימי קשר כאן)

אני עובד עם דן שנים רבות בחברה שבבעלותי, גרין פתוח עסקי בע"מ, ובחברות וארגונים נוספים במידת האפשר. כשהנושא מגיע לעיצוב האתר ותכנונו דן הוא התחנה הראשונה והאחרונה. תמיד זמין ותמיד נכון לייעץ ולהעשיר מהידע הרב שלו וכל זאת לאורך שנים.אני ממליץ על הסטודיו בשמחה ומצרף להמלצה תודה גדולה על שירות נפלא.― שלום גרין גרין פתוח עסקי בע"מ

דן אחראי מזה מספר שנים על תכנות ואחזקה שוטפת של האתר שלי. לאורך כל שנות העבודה המשותפת שלנו קיבלתי שירות אדיב ומקצועי….ישנם מקרים בהן הצרכים של האתר היו יוצאי דופן ודן תמיד ידע לתת את המענה הטוב ביותר עד אשר היינו מגיעים לפתרון מושלם.
תודה רבה דן וכן ירבו עוד שנים רבות של עשייה משותפת
ממליץ בחום!!!― איתי שרף – טיפול במחלות עיניים ברפואה סינית

זהו אתר הדמו של קורס המבוא לגוטנברגלאתר הקורס